USŁUGI

PEŁNE WSPARCIE PRAWNO - PODATKOWE W JEDNYM MIEJSCU

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

PRZEKSZTAŁCENIA I PODZIAŁY

Zmiany organizacyjne są konsekwencją rozwoju biznesu. Wraz z pojawieniem się nowych wyzwań, następuje konieczność optymalizacji do otoczenia legislacyjnego.

PRZEKSZTAŁCENIA I PODZIAŁY.

Restrukturyzacje mogą przybrać postać przekształceń, połączeń, podziałów bądź aportów.

SPRAWDŹ

WSPARCIE PRAWNO-PODATKOWE

Zapewniamy bieżące monitorowanie zmian prawnych i podatkowych oraz planowanych i realizowanych działań biznesowych.

BIEŻĄCE WSPARCIE PRAWNO-PODATKOWE

Dostarczamy wsparcia naszym Klientom w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

SPRAWDŹ

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE PODATKOWE

Planowanie podatkowe to działanie podejmowane w celu zminimalizowania obciążeń podatkowych. Sprawdź co gwarantujemy z zakresie naszych usług.

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE PODATKOWE

Projektujemy i koordynujemy wdrożenie indywidualnie dopasowanych do biznesu strategii prawno - podatkowych.

SPRAWDŹ

SUKCESJA BIZNESU

Przygotowujemy organizacje na zmiany pokoleniowe poprzez właściwe zaplanowanie sukcesji biznesu. Doradzamy indywidualnie dopasowując strategię sukcesji do biznesu.

SUKCESJA BIZNESU

Odpowiednio i etapowo wprowadzana, pozwala zapewnić ciągłość i rozwój prowadzonego przedsiębiorstwa w perspektywie kolejnych pokoleń i dziesięcioleci.

SPRAWDŹ

KLAUZULA PRZECIWKO UNIKANIU OPODATKOWANIA

W ramach zagadnień związanych z klauzulą przeciwko unikaniu opodatkowania, Kancelaria opracowuje opinie oraz analizy stanów faktycznych.

KLAUZULA PRZECIWKO UNIKANIU OPODATKOWANIA

Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania została wprowadzona do polskiego systemu prawnego jako odpowiedź na agresywną optymalizację podatkową.

SPRAWDŹ

RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH (MDR)

Kancelaria, służy pomocą w zakresie oceny zjawisk biznesowych pod kątem schematów podatkowych.

RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH (MDR)

Z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy dotyczące informowania o schematach podatkowych.

SPRAWDŹ

SPRAWY KORPORACYJNE

Prowadzimy bieżącą obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego, grup kapitałowych, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

SPRAWY KORPORACYJNE

Prowadzimy bieżącą obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego, grup kapitałowych, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

SPRAWDŹ
Dlaczego my

Pełna obsługa prawna

w jednym miejscu

Zaufaj ekspertom w swojej dziedzinie.  Specjalizujemy się w planowaniu działań prawno-podatkowych, szczególnie w niestabilnych czasach zmienności prawnej.

Prawo i podatki dla firm

Kompleksowe doradztwo oraz wsparcie dla firm z zakresu prawa i podatków. Analizujemy, planujemy, dopasowujemy działania oraz wdrażamy zmiany, gwarantując pełne bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Sukcesja firm rodzinnych

Przygotowujemy firmy na zmiany pokoleniowe, zapewniające ciągłość biznesu. Planujemy sukcesje biznesu w spodów przejrzysty, transparentny i zawsze biorąc pod uwagę oczekiwania i plany rozwojowe Klienta.

Planowanie podatkowe

Zapewniamy pełne wsparcie dla firm pod kątem bieżącej obsługi prawnej, zakładanie i likwidację spółek. Planujemy i dopasowujemy działania mające na celu minimalizację obciążeń podatkowych z zachowaniem litery prawa.

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Realizujemy przekształcenia, połączenia i podziały spółek. Dzięki wypracowanym metodom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania prawne, gwarantujące pełne bezpieczeństwo i minimalne obciążenia.

01
02
03
04
insert image
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami