• Home
  • Planowanie Podatkowe

Będąc partnerami biznesowymi naszych Klientów, doradzamy w zakresie planowania podatkowego w ramach prowadzonej przez nich działalności.

mec. Piotr Szalbierz,
Radca Prawny, Doradca Podatkowy

Planowanie podatkowe

Planowanie podatkowe to dozwolone przepisami prawa działanie, podejmowane w celu zminimalizowania obciążeń podatkowych, skierowane do przedsiębiorców, dla których kluczowe dla funkcjonowania i rozwoju ich biznesu oraz dalszych inwestycji jest brak nadmiernego obciążenia fiskalnego.

Każdy zarekomendowany proces restrukturyzacyjny opisywany jest w opinii prawno-podatkowej, dzięki czemu dostarczamy Klientowi niezbędnej wiedzy i prezentujemy harmonogram czynności.

„Głównym celem zmian opartych o planowanie podatkowe jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych dla przedsiębiorstwa. Rozwiązania, które oferujemy są w 100% zgodne z literą prawa i podyktowane bezpieczeństwem przedsiębiorstwa" 

Piotr Szalbierz

Radca Prawny, Doradca Podatkowy

Wykorzystaj potencjał prawa i zyskaj korzyści podatkowe.

Wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności pozwala wprowadzić rozwiązania, przy możliwie najniższym poziomie obciążeń podatkowych oraz akceptowalnych skutkach prawnych i księgowych. Wdrażamy rozwiązania umożliwiające osiągnięcie znacznych korzyści podatkowych wykorzystując potencjał i aktywów danej firmy w postaci np. nieruchomości bądź znaków towarowych.

Nasze kompletne rekomendacje uwzględniające przepisy prawa podatkowego, cywilnego i finansowego pozwalają wypracować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania biznesowe, każdorazowo dopasowane do specyfiki branży i wielkości biznesu.

Korzystne opodatkowanie w zasięgu Twojej firmy.

Przykładamy największą wagę do korzystnego opodatkowania bieżącego funkcjonowania biznesu, jak również konkretnych inwestycji wraz z procesami sukcesyjnymi. Wspierając firmę w zakresie planowania podatkowego, wskazujemy jednocześnie na potencjalne ryzyka a także asystujemy w zakresie obowiązków wobec organów państwowych.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE: 

tel. +48 502 441 966
mail: kancelaria@kancelariaszalbierz.pl

PEŁNE WSPARCIE PRAWNO - PODATKOWE W JEDNYM MIEJSCU

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

PRZEKSZTAŁCENIA I PODZIAŁY

Zmiany organizacyjne są konsekwencją rozwoju biznesu. Wraz z pojawieniem się nowych wyzwań, następuje konieczność optymalizacji do otoczenia legislacyjnego.

PRZEKSZTAŁCENIA I PODZIAŁY.

Restrukturyzacje mogą przybrać postać przekształceń, połączeń, podziałów bądź aportów.

SPRAWDŹ

WSPARCIE PRAWNO-PODATKOWE

Zapewniamy bieżące monitorowanie zmian prawnych i podatkowych oraz planowanych i realizowanych działań biznesowych.

BIEŻĄCE WSPARCIE PRAWNO-PODATKOWE

Dostarczamy wsparcia naszym Klientom w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

SPRAWDŹ

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE PODATKOWE

Planowanie podatkowe to działanie podejmowane w celu zminimalizowania obciążeń podatkowych. Sprawdź co gwarantujemy z zakresie naszych usług.

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE PODATKOWE

Projektujemy i koordynujemy wdrożenie indywidualnie dopasowanych do biznesu strategii prawno - podatkowych.

SPRAWDŹ

SUKCESJA BIZNESU

Przygotowujemy organizacje na zmiany pokoleniowe poprzez właściwe zaplanowanie sukcesji biznesu. Doradzamy indywidualnie dopasowując strategię sukcesji do biznesu.

SUKCESJA BIZNESU

Odpowiednio i etapowo wprowadzana, pozwala zapewnić ciągłość i rozwój prowadzonego przedsiębiorstwa w perspektywie kolejnych pokoleń i dziesięcioleci.

SPRAWDŹ

KLAUZULA PRZECIWKO UNIKANIU OPODATKOWANIA

W ramach zagadnień związanych z klauzulą przeciwko unikaniu opodatkowania, Kancelaria opracowuje opinie oraz analizy stanów faktycznych.

KLAUZULA PRZECIWKO UNIKANIU OPODATKOWANIA

Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania została wprowadzona do polskiego systemu prawnego jako odpowiedź na agresywną optymalizację podatkową.

SPRAWDŹ

RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH (MDR)

Kancelaria, służy pomocą w zakresie oceny zjawisk biznesowych pod kątem schematów podatkowych.

RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH (MDR)

Z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy dotyczące informowania o schematach podatkowych.

SPRAWDŹ

SPRAWY KORPORACYJNE

Prowadzimy bieżącą obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego, grup kapitałowych, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

SPRAWY KORPORACYJNE

Prowadzimy bieżącą obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego, grup kapitałowych, przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

SPRAWDŹ